top of page

Оплата і доставка

Нова Пошта (на відділення)

Доставка Новою Поштою триває 1-3 робочих днів.

При сумі замовлення до 1200 грн доставка коштує 70-95 грн, і оплачується при отриманні. При сумі замовлення 1200 грн та вище доставка за наш рахунок!

 

 

 

УкрПошта (на відділення)

Доставка Укрпоштою триває 2-4 робочих днів.

При сумі замовлення до 1200 грн доставка коштує 35-40 грн, і оплачується при отриманні. При сумі замовлення 1200 грн та вище доставка за наш рахунок!

 

Оплата

Після оформлення замовлення на сайті ви отримаєте реквізити для оплати (ви побачите їх на сторінці завершення замовлення, а також ми продублюємо їх на вашу пошту). Оплатити замовлення можна через банківський термінал, або через онлайн-банкінг. Ваше замовлення буде заброньоване для вас на 2 доби!

 

Термін відправки

Замовлення, оплачені до 16:00 робочого дня відправляються в той же день.

Замовлення, оплачені після 16:00 робочого дня, чи в неробочий день (вихідні та державні свята) відправляються на наступний робочий день.

 

Упаковка zero-waste

Ми прагнемо до максимального скорочення сміття яке продукуємо, тому для упаковки посилок використовуємо лише списані пакувальні матеріали (наприклад стрейч і бульчастий поліетилен), а також матеріали, які підлягають переробці. Але якщо ви хочете, щоб ваше замовлення було відправлене в 100% зеро-вейст упаковці (крафтовий папір, паперово-крохмальний "скотч", картон) - ви можете при оформленні замовлення вибирати опцію "упаковка нуль відходів".

Відправка "нуль відходів" коштує +9 грн, і оплачується разом з замовленням.

Приємних покупок!

bottom of page