top of page
FAQ
Етика / натуральність / безпечність

 

Що таке етична / веганська косметика?

Етична косметика—це косметика, при виготовленні і продажі якої не використовувалось тестування на тваринах. Натомість використовуються альтернативні методи тестування — наприклад, тести in vitro.

Зауважте, що "етична косметика" не дорівнює "веганська": бренд може не використовувати тестування на тваринах, але використовувати в своїх засобах такі речовини як ланолін, кармін, бджолиний віск, колаген, похідні молока. Всі засоби в нашому асортименті етичні ТА веганські.

 

Ваша косметика натуральна / органічна / гіпоалергенна?

В першу чергу ми орієнтуємось на те, щоб косметика була веганською (не тестувалась на тваринах і не містила сировин тваринного походження). Вона може містити компоненти рослинного, мінерального та синтетичного походження. Але у нас є постійно зростаючий вибір натуральної косметики, ласкаво просимо переглянути

його за фільтром "натуральна косметика"!

 

Як переконатись, що косметика етична?

Переважна більшість засобів в нашому асортименті мають етичні та веганські сертифікати на всі чи частину своїх засобів. Це наступні сертифікати:

PETA Cruelty Free and Vegan: марка не використовує тестування на тваринах + конкретний засіб не містить сировин тваринного походження;

Vegan Society: марка не використовує тестування на тваринах + конкретний засіб не містить сировин тваринного походження;

Leaping Bunny (етична марка);

Choose Cruelty Free (етична марка, + деякі обмеження щодо сировин тваринного походження);

 

Але варто також зауважити, що таке маркування платне, тому багато брендів не можуть чи не хочуть виробляти їх, хоча відповідають всім критеріям етичності. Наприклад, марки, які замаються натуральною косметикою, часто обмежуються тільки органічними або сталими сертифікатами (які іноді включають також відсутність тестування на тваринах, і деякі умови щодо сировин тваринного походження). Втім, такі марки дуже відкриті на рахунок складу своїх засобів, і вказують походження всіх сировин прямо на упаковці чи на сайті.

 

Клієнтський сервіс

 

Проблема з моїм замовленням

Ми стараємось, щоб ви були максимально задоволені своїми покупками, але, як і всі люди, можемо помилятись. Пам’ятайте, ми завжди налаштовані на те, щоб вирішити будь-які проблеми, і закликаємо написати чи зателефонувати нам у випадку будь-яких проблем з вашим замовленням.

 

В посилці не все (не те), що я замови_ла

Будь-ласка, напишіть чи зателефонуте нам, і ми виправимо це найбільш зручним і швидким способом! Також нагадуємо перевіряти свої посилки при отриманні! У випадку помилки з вашим замовленням ви можете повернути його прямо на пошті, і відчутно зекономити час.

 

Посилка пошкоджена

Будь ласка, перевіряйте свої посилки на поштовому відділенні при отриманні! У випадку пошкодження посилки на пошті ви зможете зареєструвати випадок прямо на місці. Якщо пошкодження буде виявлено вже вдома, пошта не зможе / не захоче компенсувати втрату.

Ми стараємось пакувати посилки надійно, але все таки раз чи два посилки приїжджали пошкодженими. Якщо ви виявили пошкодження посилки на пошті, телефонуйте нам, перш ніж оплатити доставку і отримати посилку.

bottom of page